Polyimidové pryskyřice složené 15 % grafitu

Název produktu: Polyimidové pryskyřice složené 15 % Graphite.Item č.: SolverPI kompozitní 15G. SolverPI-pryskyřice 6001 může být ued pro letadla, letectví, automobil, kancelářské vybavení, elektrické a electriconic zařízení, vědecká nástroje, průmyslové stroje, výrobní zařízení a tak dále

Podrobnosti o produktu

Název produktu : polyimidové pryskyřice složené 15 % grafitu

Číslo zboží: SolverPI kompozitní 15 G

SolverPI-pryskyřice 6001 může být ued pro letadla, letectví, automobil, kancelářské vybavení, elektrické a electriconic zařízení, vědecká nástroje, průmyslové stroje, výrobní zařízení a tak dále. Polyimid je vhodná pro aplikace prostředí, což může být teplota žáropevné, uzavřené, rozměrová stabilita, deformace bez fraktury, například seeling prsten, axiální podložka, kluzná ložiska, lamelové vývěvy, sedlo ventilu, vybavení a tak dále.


Ure PSolverPI-pryskyřice 6001

100 % čistý polyimidové pryskyřice může být plísně lisování, vstřikování, vytlačování plastů. 100 % čistý polyimidové pryskyřice má vynikající výhody v řadě polyimid, například nejvyšší mechanické vlastnosti, nejlepší elektrické a tepelné izolační vlastnosti, vysoká tempeature opotřebení resist(high PV value) vynikající dimention stabilitu.

Výrobky se používají hlavně v: životní prostředí, které mají vysoké požadavky na mechanické vlastnosti, čistotu, inslation, tepla inslation, koeficient tření. Typické aplikace zahrnují vavle sedadla, tepelně izolační kryt, plazmové svařovací pistoli, turbína prsten, načasování zařízení napínák, nesoucí držák, tiskárna papír secí západka, konec bloku, snímání Lokátor a tak dále.

Kompozitní pryskyřice SolverPI-6001 s grafitem

Vrstevnatými 6001 SolverPI-pryskyřice s grafitem: výrobek je tvarování s 15 % grafitu do polyimidové pryskyřice, která má vynikající oděruvzdorností ve vysokých PVvalue stavu.


Výrobky se používají hlavně v: všechny druhy těsnění a těsnicí kroužky, kluzná ložiska. Typické aplikace patří podložka důvěru v automobilový přenos, těsnící, pístní těsnící, hydraulických motorů těsnicího kroužku, EGR výfukových recyklaci nápravy rukáv, turbodmychadlo nápravy pouzdro držáku, mikro stomatologie nápravy pouzdro držáku, vakuové pumpy pneumatické kliče a tak dále.Dotaz