Polyimidové pryskyřice složené 15 % grafitu a 10 % PTFE

Název produktu: Polyimidové pryskyřice složené 15 % grafitu a 10 % PTFE. Číslo zboží: SolverPI kompozitní 15G10P. SolverPI-pryskyřice 6001 může být ued pro letadla, letectví, automobil, kancelářské vybavení, elektrické a electriconic zařízení

Podrobnosti o produktu

Název produktu: polyimidové pryskyřice složené 15 % grafitu a 10 % PTFE

Číslo zboží: SolverPI-kompozitní 15G10P

SolverPI-pryskyřice 6001 může být ued pro letadla, letectví, automobil, kancelářské vybavení, elektrické a electriconic zařízení, vědecká nástroje, průmyslové stroje, výrobní zařízení a tak dále. Polyimid je vhodná pro aplikace prostředí, což může být teplota žáropevné, uzavřené, rozměrová stabilita, deformace bez fraktury, například seeling prsten, axiální podložka, kluzná ložiska, lamelové vývěvy, sedlo ventilu, vybavení a tak dále.


Ure PSolverPI-pryskyřice 6001

100 % čistý polyimidové pryskyřice může být plísně lisování, vstřikování, vytlačování plastů. 100 % čistý polyimidové pryskyřice má vynikající výhody v řadě polyimid, například nejvyšší mechanické vlastnosti, nejlepší elektrické a tepelné izolační vlastnosti, vysoká tempeature opotřebení resist(high PV value) vynikající dimention stabilitu.

Výrobky se používají hlavně v: životní prostředí, které mají vysoké požadavky na mechanické vlastnosti, čistotu, inslation, tepla inslation, koeficient tření. Typické aplikace zahrnují vavle sedadla, tepelně izolační kryt, plazmové svařovací pistoli, turbína prsten, načasování zařízení napínák, nesoucí držák, tiskárna papír secí západka, konec bloku, snímání Lokátor a tak dále.


Složené SolverPI -pryskyřice 6001 s grafitem a PTFE

Fundamentu SolverPI-pryskyřice 6001: výrobek je tvarování tvořil s 15 % grafitu a 10 % a PTFE do on polyimidové pryskyřice, která má velmi nízké tření koeficient pro vysoké rotace rychlost, pracovní podmínky.

Výrobek se používá hlavně v pístních těsnění a těsnicí kroužky, které jsou velmi spolehlivé blanketing plynu z důvodu velmi nízké tření koeficient a dobrou rozměrovou stabilyit.Dotaz