Polyimidové pryskyřice složené 15 % disulfid molybdenu

Název produktu: Polyimidové pryskyřice složené 15 % molybdenu disulfid Číslo zboží: SolverPI kompozitní 15M

Podrobnosti o produktu

Název produktu: polyimidové pryskyřice složené 15 % molybdenu disulfid

Číslo zboží: SolverPI-složené 15M

SolverPI-pryskyřice 6001 může být ued pro letadla, letectví, automobil, kancelářské vybavení, elektrické a electriconic zařízení, vědecká nástroje, průmyslové stroje, výrobní zařízení a tak dále. Polyimid je vhodná pro aplikace prostředí, což může být teplota žáropevné, uzavřené, rozměrová stabilita, deformace bez fraktury, například seeling prsten, axiální podložka, kluzná ložiska, lamelové vývěvy, sedlo ventilu, vybavení a tak dále.

Pure SolverPI-pryskyřice 6001

100 % čistý polyimidové pryskyřice může být plísně lisování, vstřikování, vytlačování plastů. 100 % čistý polyimidové pryskyřice má vynikající výhody v řadě polyimid, například nejvyšší mechanické vlastnosti, nejlepší elektrické a tepelné izolační vlastnosti, vysoká tempeature opotřebení resist(high PV value) vynikající dimention stabilitu.


Výrobky se používají hlavně v: životní prostředí, které mají vysoké požadavky na mechanické vlastnosti, čistotu, inslation, tepla inslation, koeficient tření. Typické aplikace zahrnují vavle sedadla, tepelně izolační kryt, plazmové svařovací pistoli, turbína prsten, načasování zařízení napínák, nesoucí držák, tiskárna papír secí západka, konec bloku, snímání Lokátor a tak dále.


Kompozitní pryskyřice SolverPI-6001 s disulfid molybdenu

Fundamentu SolverPI-pryskyřice 6001 produkt je tvarování s disulfid molybdenu 15 % přidané do polyimidové pryskyřice, který má vynikající vlastnosti odolné proti opotřebení a uzavírání preperty vysokého vakua prostředí.


Výrobek se používá hlavně v super vakuum a bajonet. Tento kompozitní materiál byla použita úspěšně na tisíce odstředivé čerpadlo, které se používá hlavně v ropné refinery、chemical factory、power stanice a jiné tekutiny, manipulační zařízení. Tento výrobek se používá jako choma pump、throat bushings、axletree ložiska, která může nahradit metal、graphite、silicon karbidu a jiné kompozitní materiál výrazně zlepšit efficiency、reliability a provozní výkon čerpadla.


Charakteristika produktu může účinně snížit pravděpodobnost při chodu čerpadla a spodní ústa kroužek rozdíl více než 50 %.


Aplikace a envirnments:refinery、boiler feedwater、centrifugal pump、shield pump、submerged pump、magnetic drive pump、chemical hnojivo plant、sulphuric kyselině rostlin a tak dále.

Přenosové médium: nízká hustota olefin、The plyn a kapalina nasycení medium、strong corrosive、high a nízká teplota.

Mohou řešit problémy jako následovat: krátký lifetime、air muddy、great vibration、bearing seizure、inefficient、poor lubricity、a malé množství částic.

Tento produkt lze použít na takový druh čerpadla:

(1) Ring、sliding ložisko odstředivé čerpadlo: ústa

(2) Ponorná čerpadla: Intermediate pouzdra

(3) Štít čerpadlo: kluzné ložisko, vyřešit problém nucené mazání

(4) Magnetický disk čerpadlo: kluzné ložisko a stínění, vyřešit problém nucené mazání.


Dotaz