Domů > Novinky & znalosti > Obsah

Výzkum a vývoj postavení polyimidové pryskyřice

Sep 15, 2014

Podporovat rozvoj polyimid kosmického a letectví, elektronika / elektrické a automobilový průmysl vývoj. Poly DuPont Co průkopníkem rozvoj všech čtyř kyselina mravenčí imid filmu (Kapton) a výroba polystyrenu čtyři kyselina mravenčí imid plastu (Vespel); původní společnosti Amoco (Amoco) je vyvinut s barvou izolace polyimid (AI); Originální francouzské Rhône - Planck společnost je první úspěšný rozvoj Bismaleimide prepolymerních, polymer nevyrábí plyn vedlejší produkty v léčení, snadné zpracování hnětení; Společnost American GE vyvinula polyetheru imid (PEI) a realizovat průmyslové výroby. Kromě toho Ube vyvinuté poly difenyl tetramethyl polyimidové fólie, existují značné rozdíly a výkon Kapton, zejména lineární roztažnost je malý, vhodný pro poměděný film, jako vyhlídka aplikace board pružných plošných spojů je velmi široký, vyhlídky trhu. Teď polyimid má více než 20 druhů, globální poptávka více než 20 000 tun, výstupní hodnota více než 200billion v přímém.

V PI plastu, Jiande City Řešitel polyimid Co., Ltd. vyvinula více odrůd, je: anhydrid typ polyimidu, bismaleimide pryskyřice polyimid matice pryskyřice, PMR, moderní kompozitní materiály jsou stále více používány pro vojenské letouny, civilních letadel, satelitní komunikace, sportovní vybavení, vozidel a elektrotechnický průmysl. Kompozitní pryskyřice BMI v Číně má velmi dobré uplatnění v rovině.

Čína vyvinula tři fenyl éteru dva anhydrid imid polyimid anhydrid kyseliny bifenyl dva, dva benzofenonu azacyklopropan, trimelitová anhydrid typ dvě tři anhydrid polyimidu, bisfenol A Éter anhydrid dva amine produkty. Ale ve srovnání se zahraniční, naše země polyimidové pryskyřice a filmová produkce stupnice je malá, je vyšší cena a náklady, kvalitu produktů, existují také některé problémy. Ale v produktu surovin, výroba a technologie v Číně jsou čtyři toluenu a výstup dosáhl značného rozsahu a standard. Však z důvodu technických výrobků v zahraniční vysokou přidanou hodnotu, po proudu, vývoz ve velkém množství, zisk prostor je velmi malý. Nízká teplota polyimid termoplastické materiály a.

Pekingské letecké výrobní technologie výzkumný ústav pomocí anhydrid kyseliny mravenčí keton čtyři fenyl (dvě BDTA), 4, 4dva amino dva difenyl metanu (DDM) a anhydrid ukončen PI oligomery byly syntetizovány s uhlíkových vláken kompozitní, autokláv formovat a vyrobené z leteckého motoru by-pass a byly použity v různých typů letadel v.

Jiande City Řešitel polyimid Co., Ltd.A nový druh termoplastického polyimidu, který má vynikající mechanické vlastnosti, tepelná odolnost a odolnost proti korozi, opotřebení odolné vlastnosti. K překonání vady většina polyimid rozpouští, tavení a zpracování potíže, zobrazeno dobré horké zpracovatelnosti, hnětení, extruzní vyfukování a vstřikování metoda; kompozitních a uhlíkových vláken, skleněné vlákno, PTFE, grafitu, který lze dále zlepšit vlastnosti materiálu v tahu, samomazných a odolné proti opotřebení. Kromě materiálů mohou být také natočen film, také může být zformovány do trubky a tyče a přesných dílů s komplexní strukturou, jako ozubená kola, ložiska, těsnící kroužek a konektor. Proto může nahradit kovové polyimid antireflex, keramiky a obtížnost zpracování do jisté míry, je ideální materiál pro zařízení.

Podle analýzy USA polyetherimide (UItem) představuje 70 % celkové poptávky. Mají tendenci a sulfid polyfenylén sulfon polyetheru a dalších aromatických PI konkurence, vlastnosti a zpracování charakteristik. Kondenzace typu PI a sčítání typu PI zabírá 30 % trhu. Poly (amid imid) a poly (ester imid) jsou termoplastické PI, soutěžit s ostatními polymery v kabelu, smalt, PI také zaujímají určitý trh průmyslových dekorativní malování trhu a pryskyřici dílců.

V posledních letech se výzkum fluoru H v zahraničí je velmi aktivní, například Vannucci vyvinuté fluorovaných PI oligomer FMR-ⅱ-50400 ℃, po vytvrzení, Tg až 371-385 C. Americká NASA také vyvinul fluorovaných P tepelná stabilita je vynikající, nový materiál V-CAP a AFR-700, s poměrem FMR-ⅱ-50 lepší zpracování výkonu a houževnatost.

V posledních letech se výzkum fluoru H v zahraničí je velmi aktivní, například Vannucci vyvinuté fluorovaných PI oligomer FMR - II-50400 ℃, po vytvrzení, Tg až 371-385 C. Americká NASA také vyvinul fluorovaných P tepelná stabilita je vynikající, nový materiál V-CAP a AFR-700, s poměrem FMR - -50, lepší zpracování výkon a houževnatost. II