Domů > Novinky & znalosti > Obsah

Syntéza na různé způsoby

Apr 27, 2016

Syntéza na mnoha způsoby: polyimid odrůda, v různých formách, v syntéze mnoha způsoby, lze vybrat podle různé účely použití,
Tento syntetický variabilní návaznost na ostatní polymery jsou také těžké mít.
1, hlavně polyimid diamin a syntéza dvojsytný anhydridy karboxylových kyselin, dva monomery s mnoha dalších heterocyklické polymery, polybenzimidazole, polybenzoxazole hloupý yl, polybenzthiazole polyquinoline hloupé srovnávat morfolin a polyquinoline monomeru například široké zdroj surovin, syntetické a snadné. Kyseliny, diamin rozmanitost, různé kombinace mohou získat různé vlastnosti polyimidu.
2, může tvořit polyimid kyseliny a diamin v polární rozpouštědlo DMF, Jarmila, NMP nebo THE / methanolu ve směsi rozpouštědel nízkoteplotní polykondenzací získat polyamic kyseliny rozpustné, film tvořící nebo spinning byl zahřeje na asi 300 ℃ dehydratace kruhu do polyimid; lze přidat také acetanhydrid a terciální amine katalyzátory do polyamic kyseliny, chemické dehydratace cyklizace polyimid řešení a prášek. Kyseliny a diamin vysokým varu rozpouštědla mohou být také, v rozpouštědla, jako jsou fenolické kondenzační ohřev krok k získání polyimidu. To může také sestávající z kvartérní dvojsytný estery kyseliny a diamin reakce na získání polyimid; a být první polyamid kyseliny do polyimid polyisoprenu a poté převeden na polyimidu. Tyto metody jsou zpracování pohodlí, první se nazývá PMR metodu, můžete získat nízké viskozitě, vysoké pevné obsahu řešení v okně zpracování má nízkou taveniny viskozita je obzvláště vhodný pro výrobu kompozitních materiálů; Tato zvýšení rozpustnosti v procesu transformace nezprošťuje nízkomolekulární sloučeniny.
3 jak dlouho jako anhydrid (nebo čtyři kyselina) a diamin čistotu kvalifikované ohledu Kondenzace, jsou snadno získat dostatečně vysoké molekulové hmotnosti, přidání jednotky anhydrid nebo aminové jednotky lze také snadno regulovat molekulové hmotnosti.
4, kyseliny (nebo tetrakarboxylovou) a diamin polykondenzací, tak dlouho, jak dosáhnout equimolar poměr, tepelné zpracování ve vakuu, pevné může být předpolymer nízkou molekulovou hmotností výrazně zvýšit molekulární hmotnost a tedy zpracován na prášek na pás tak, aby usnadnil.
5, je to snadné zavedení reaktivní skupiny na konci řetězce nebo řetěz tvoří aktivní oligomery získání termosetové polyimidu.
6, využívání polyimid karboxylovou skupinou, esterifikace nebo solné formace, zavedení fotosenzitivní skupin nebo dlouhých řetězců alkyl získat amphiphilic polymerů, lze získat nebo připravené LB photoresist filmu se používá.
7, obecné syntetické proces nevytvoří polyimid anorganické soli, příprava izolačního materiálu je obzvláště výhodné.
8, jak monomeru kyseliny a diamin je snadno sublimační za vysokého vakua, je snadné polyimid filmu par depozice metoda je tvořen na obrobku, zejména využití nerovném povrchu zařízení.