Domů > Novinky & znalosti > Obsah

Termoplastické vysokoteplotní polyimid povlak

Mar 01, 2016

Název produktu:Termoplastické vysokoteplotní polyimid povlak

Číslo zboží:SolverPI povlak 1001

Vysoké teploty polyimid povlakSolverPI povlak 1001je vrstva polymeru s vysokým teplotám, stabilní chemické vlastnosti a výborné elektroizolační vlastnosti. Díky jeho vynikající fyzikální a chemické výkon se často používá jako rozsáhlé integrovaných obvodů vodiči vrstvy izolace, pokovení povrchu, povrchové Pasivační vrstvy, Lomax, iontová implantace a tak dále. To je široce používán v oblasti chemického průmyslu, navigace, letectví a kosmonautika, letectví a mikroelektroniky. Má vlastnosti vysokým teplotám, nízkým teplotám, odolné vůči záření, chemické korozi, míra absorpce nízká vlhkost, hydrolýza odpor, vynikající izolační výkon a dobrou oxidační stabilitu, požární prevence noncombustible, non toxické, ochrana životního prostředí, dobrá přilnavost, pružnost, vysokou tvrdost, odolnost proti nárazu a nádherné, prolézt odporu z paint film pozvednout a tak dále.

Použití:Apoužítkov, který je obtížné připojit (nerez, hliník, měď, Titan povlak na slitiny hořčíku, chromování)

Ukazatele výkonu:

Podmínky

Vodítky

Vzhled

žluto hnědá

Obsah sušiny

25

Hustotag/cm³

1.29 g/cm3-1,60 g/cm3

Viscosity(MPa.s)

945-1500

Dilatace koeficient23-200℃),(105/℃

3.5-5.5

Koeficient třeníPV = 0.33MPa·m / s

0.01-0.02

Noste hlasitosti(mm3/ cn.m)

1.0-3.0

Dielektrická constant(1KHz)

3.0-3.5

Povrchové resistance(Ω)

1015-1016

Hlasitosti odporΩ·m

109-1014

Teploty

-260-400

Tepelný rozklad

≥580

Odolnost proti solné mlze

≥1500000

Adheze

≥80

Kyseliny odpor

Odolný vůči kyselině chlorovodíkové, tenké kyselina sírová, Kyselina fluorovodíková, atd

Aalkali odpor

Odolnost proti chladu nízké koncentrace alkalických likér

Stárnutí odpor

≥1500000

Ostatní položky

Odolnost vůči organických rozpouštědel a různých olejů

Stavební technologie:

1. Uplatnění technologie: štětcem nebo míchá dobře po postřiku, roller povlak metody jako povlak na povrchu kovového substrátu, tloušťka povlaku lze určit podle skutečných potřeb (povlak lze podle skutečné situaci, pomocí formamid solventní ředění, ředění po povlak musí míchat ve stavebnictví) po zaschnutí asi 20 minut, nátěr základního materiálu v horké výbuch kamen na 80 ℃/h , 120℃/h160℃/h280℃/h teploty naprogramován pro léčení, ovládat rychlost ohřevu 2 ℃ / min, nechá se vychladnout na teplotu místnosti přirozeně po vytvrzení, odplombování povlak musí být hotový do týdne.

2. Základní požadavek: kovový povrch musí být leštěné, nebo ovlivnit pevnost lepení, řešit staré kovového povrchu čisté. Potažený kovový povrch by měly mít suché, čisté, silné a hladké, výstavba teplota je 10 ℃ do 35 ℃.

3. Poznámka: Během výstavby, vrstvou polyimidu by se měly vyhnout vlhkostí, prachem a nemůže být použit s jinými rozpouštědla, barvy, stavební místo by mělo být dobře větrané. Povlak, které byly třeba opeded je třeba dokončit co nejdříve, neotevřené povlak dlouhodobou konzervaci pod 15 ℃, Všimněte si, horku, větraném místě. Zamezte styku s kůží, za dlouhou dobu, při použití rozpouštědla neobsahuje žádné toxické, hořlavé, těkavých organických látek, kdy může být provedena podle obecné metody malování.

Vytvrzování UV proces

Metoda 1: Nástřikové vrstvě pod uv zářením ve vzdálenosti 200 mm níže, asi 30 min, vertikální ozařování v zásadě je nátěr povrchu není lepidlo ruku, jmenovitě sušení je kompletní. Pokud nátěr povrchu je větší, musí pohybovat v vytvrzení uv lampy nebo povrchu.

Metoda 2: Poprvé povrstvení povrchu pod uv lampou ve vzdálenosti 300 mm pro vertikální ozařování asi 10 minut, pak postřik povrchu pod uv lampou ve vzdálenosti 200 mm pro vertikální ozáření cca 10 min a pak znovu vložte povlak na povrchu uv záření ve vzdálenosti 100 mm pro vertikální ozařování asi 10 minut ,. V zásadě při povrchu není lepidlo ruky, je to totiž úplné vytvrzení. Podobně pokud povrstvení povrchu je větší, to musí pohybovat v procesu vytvrzování uv lampy nebo nastříkejte na povrch.

(Poznámka: Tato metoda je o výkonu 2 kw uv lampu, skutečného procesu lze upravit podle velikosti řádné uv lampa uv lampa sílu a vzdálenost mezi povrstvení povrchu a ozáření čas.)