Polyimidové pryskyřice složené 40 % grafitu

Název produktu: Polyimidové pryskyřice složené 40 % Graphite.Item č.: SolverPI kompozitní 40G. SolverPI-pryskyřice 6001 může být ued pro letadla, letectví, automobil, kancelářské vybavení, elektrické a electriconic zařízení, vědecká nástroje, průmyslové stroje, výrobní zařízení a tak dále

Podrobnosti o produktu

Název produktu : polyimidové pryskyřice složené 40 % grafitu

Číslo zboží: SolverPI-složené 40G

SolverPI-pryskyřice 6001 může být ued pro letadla, letectví, automobil, kancelářské vybavení, elektrické a electriconic zařízení, vědecká nástroje, průmyslové stroje, výrobní zařízení a tak dále. Polyimid je vhodná pro aplikace prostředí, což může být teplota žáropevné, uzavřené, rozměrová stabilita, deformace bez fraktury, například seeling prsten, axiální podložka, kluzná ložiska, lamelové vývěvy, sedlo ventilu, vybavení a tak dále.

Pure SolverPI-pryskyřice 6001

100 % čistý polyimidové pryskyřice může být plísně lisování, vstřikování, vytlačování plastů. 100 % čistý polyimidové pryskyřice má vynikající výhody v řadě polyimid, například nejvyšší mechanické vlastnosti, nejlepší elektrické a tepelné izolační vlastnosti, vysoká tempeature opotřebení resist(high PV value) vynikající dimention stabilitu.


Výrobky se používají hlavně v: životní prostředí, které mají vysoké požadavky na mechanické vlastnosti, čistotu, inslation, tepla inslation, koeficient tření. Typické aplikace zahrnují vavle sedadla, tepelně izolační kryt, plazmové svařovací pistoli, turbína prsten, načasování zařízení napínák, nesoucí držák, tiskárna papír secí západka, konec bloku, snímání Lokátor a tak dále.


Kompozitní pryskyřice SolverPI-6001 s grafitem

V tu chvíli 6001 SolverPI-pryskyřice s grafitem: The produktu je tvarování s 40 % grafitu do polyimidové pryskyřice whivh má nízkou lineární roztažnost a nízké tření koeficientu, který se dobře hodí pro teplotní rozsah pracovní podmínky a vysoké požadavky na stabilní dimention stavu.


Výrobek se používá hlavně v vysokého napětí těsnicí kroužky (hydraulický motor, hydraulicintensifier těsnění)Dotaz