SolverPI nátěr

Název produktu: Termoplastický vysoké teploty polyimid Coating.Item č.: SolverPI-povlak 1001.High teplota polyimid povlak povlak SolverPI 1001 je vrstvou polymeru s vysokým teplotám, stabilní chemické vlastnosti a výborné elektroizolační vlastnosti.

Podrobnosti o produktu

ProductName:ThermoplasticHighTemperaturePolyimideCoating

ItemNo.:SolverPI-Coating1001

Vysoké teploty polyimid povlak povlak SolverPI 1001 je polymerní nátěr s vysokým teplotám, stabilní chemické vlastnosti a výborné elektroizolační vlastnosti. Díky jeho vynikající fyzikální a chemické výkon se často používá jako rozsáhlé integrovaných obvodů vodiči vrstvy izolace, pokovení povrchu, povrchové Pasivační vrstvy, Lomax, iontová implantace a tak dále. To je široce používán v oblasti chemického průmyslu, navigace, letectví a kosmonautika, letectví a mikroelektroniky. Má vlastnosti vysokým teplotám, nízkým teplotám, odolné vůči záření, chemické korozi, míra absorpce nízká vlhkost, hydrolýza odpor, vynikající izolační výkon a dobrou oxidační stabilitu, požární prevence noncombustible, non toxické, ochrana životního prostředí, dobrá přilnavost, pružnost, vysokou tvrdost, odolnost proti nárazu a nádherné, prolézt odporu z paint film pozvednout a tak dále.

Využití:Aplikovat na kov, který je obtížné připojit (nerez, hliník, měď, Titan povlak na slitiny hořčíku, chromování)

Performanceindicators:

Podmínky

Vodítky

Vzhled

žluto hnědá

Solidcontent

25

Hustotag/cm³

1.29 g/cm3-1,60 g/cm3

Viscosity(MPa.s)

945-1500

Dilatationcoefficient23-200℃),(105/℃

3.5-5.5

FrictioncoefficientPV = 0.33MPa·m / s

0.01-0.02

Wearvolume(mm3/ cn.m)

1.0-3.0

Dielectricconstant(1KHz)

3.0-3.5

Surfaceresistance(Ω)

1015-1016

VolumeresistanceΩ·m

109-1014

Applicabletemperature

-260-400

Thermaldecomposition

≥580

Saltsprayresistance

≥1500000

Adheze

≥80

Kyseliny odpor

Resistanttohydrochloricacid, thinsulfuricacid, hydrofluoricacid, atd

Aalkaliresistance

Thecoldresistanceoflowconcentrationofalkaliliquor

Agingresistance

≥1500000

Otheritems

Resistancetoorganicsolventsandvariousoils

Theconstructiontechnology:

1. aplikace technologie: štětcem nebo míchá dobře po postřiku, roller povlak metody jako povlak na povrchu kovového substrátu, tloušťka povlaku lze určit podle skutečných potřeb (povlak lze podle skutečné situaci, pomocí formamid solventní ředění, ředění po povlak musí míchat ve stavebnictví) po zaschnutí asi 20 minut, nátěr základního materiálu v horké výbuch kamen na 80 ℃/h , 120℃-h、160℃-h、280℃-h teploty naprogramován pro léčení, ovládat rychlost ohřevu 2 ℃ / min, nechá se vychladnout na teplotu místnosti přirozeně po vytvrzení, odplombování povlak musí být hotový do týdne.

2. bazální požadavek: kovový povrch musí být leštěné, nebo ovlivnit pevnost lepení, řešit staré kovového povrchu čisté. Potažený kovový povrch by měly mít suché, čisté, silné a hladké, výstavba teplota je 10 ℃ do 35 ℃.

3.Note: během výstavby, by se měly vyhnout vrstvou polyimidu vlhkostí, prachem a nemůže být použit s jinými rozpouštědla, barvy, stavební místo by mělo být dobře větrané. Povlak, které byly třeba opeded je třeba dokončit co nejdříve, neotevřené povlak dlouhodobou konzervaci pod 15 ℃, Všimněte si, horku, větraném místě. Zamezte styku s kůží, za dlouhou dobu, při použití rozpouštědla neobsahuje žádné toxické, hořlavé, těkavých organických látek, kdy může být provedena podle obecné metody malování.


UVCuringprocess

Metoda 1: Nástřikové vrstvě pod uv zářením ve vzdálenosti 200 mm níže, asi 30 min, vertikální ozařování v zásadě je nátěr povrchu není lepidlo ruku, jmenovitě sušení je kompletní. Pokud nátěr povrchu je větší, musí pohybovat v vytvrzení uv lampy nebo povrchu.

Metoda 2: Poprvé povrstvení povrchu pod uv lampou ve vzdálenosti 300 mm pro vertikální ozařování asi 10 minut, pak postřik povrchu pod uv lampou ve vzdálenosti 200 mm pro vertikální ozáření cca 10 min a pak znovu vložte povlak na povrchu uv záření ve vzdálenosti 100 mm pro vertikální ozařování asi 10 minut ,. V zásadě při povrchu není lepidlo ruky, je to totiž úplné vytvrzení. Podobně pokud povrstvení povrchu je větší, to musí pohybovat v procesu vytvrzování uv lampy nebo nastříkejte na povrch.

(Poznámka: Tato metoda je o výkonu 2 kw uv lampu, skutečného procesu lze upravit podle velikosti řádné uv lampa uv lampa sílu a vzdálenost mezi povrstvení povrchu a ozáření čas.)
Dotaz