Polyimidové pryskyřice složené 15PTFE

Název produktu: Polyimidové pryskyřice složené 15 % PTFE. Číslo zboží: SolverPI kompozitní 15 PTFE. SolverPI-pryskyřice 6001 může být ued pro letadla, letectví, automobil, kancelářské vybavení, elektrické a electriconic zařízení, vědecká nástroje, průmyslové stroje, výrobní zařízení a tak dále

Podrobnosti o produktu

Název produktu: polyimidové pryskyřice složené 15 % PTFE

Číslo zboží: SolverPI-složené 15 PTFE


SolverPI-pryskyřice 6001 může být ued pro letadla, letectví, automobil, kancelářské vybavení, elektrické a electriconic zařízení, vědecká nástroje, průmyslové stroje, výrobní zařízení a tak dále. Polyimid je vhodná pro aplikace prostředí, což může být teplota žáropevné, uzavřené, rozměrová stabilita, deformace bez fraktury, například seeling prsten, axiální podložka, kluzná ložiska, lamelové vývěvy, sedlo ventilu, vybavení a tak dále.

Pure SolverPI-pryskyřice 6001

100 % čistý polyimidové pryskyřice může být plísně lisování, vstřikování, vytlačování plastů. 100 % čistý polyimidové pryskyřice má vynikající výhody v řadě polyimid, například nejvyšší mechanické vlastnosti, nejlepší elektrické a tepelné izolační vlastnosti, vysoká tempeature opotřebení resist(high PV value) vynikající dimention stabilitu.


Výrobky se používají hlavně v: životní prostředí, které mají vysoké požadavky na mechanické vlastnosti, čistotu, inslation, tepla inslation, koeficient tření. Typické aplikace zahrnují vavle sedadla, tepelně izolační kryt, plazmové svařovací pistoli, turbína prsten, načasování zařízení napínák, nesoucí držák, tiskárna papír secí západka, konec bloku, snímání Lokátor a tak dále.


Kompozitní SolverPI-pryskyřice 6001

Složeného výrobku 6001 SolverPI-pryskyřice a PTFE: The produktu je tvarování s 15 % a PTFE do polyimidové pryskyřice, která může zlepšit produktu oděruvzdorností, lepší stabilní dimention.


Typické aplikace zahrnují vysokoteplotní těsnění, podpora prsten, prsten, orientované nosit prsten, žáruvzdorné kompresor priston prsten, tepelně odolného vybavení (zubové čerpadlo a kopírovací stroj může použít).Dotaz