SolverPI pryskyřice 7002

Název produktu: Polyimidové pryskyřice Číslo zboží: SolverPI pryskyřice 7002 SolverPI-pryskyřice 7002 polyimidové pryskyřice je jedním z pokročilých kompozitních matice pryskyřice odrůd, široce používané k výrobě vysoce funkční

Podrobnosti o produktu

Název produktu:Polyimidové pryskyřice

Číslo zboží:SolverPI pryskyřice 7002

SolverPI-pryskyřice 7002 polyimidové pryskyřice je jedna z pokročilých kompozitních matice pryskyřice odrůd, široce používané k výrobě vysoce výkonných kompozitních materiálů, může nahradit Kerimid601 polyimidové pryskyřice. Používá především (diamant, kubický Nitrid bóru) broušení kol a třecí materiál pořadače a žáruvzdorné lisovaných výrobků matice pryskyřice má vynikající tepelné odolnosti a mechanických vlastností, ale vhodné i pro přípravu vysokou odolnost (nízká) teploty pevné já mazány mechanických částí. K dispozici organickým rozpouštědlem (DMF atd) byl rozpuštěn připravit prepreg řešení určitých těles, o obsahu pro přípravu vláken (skleněné vlákno, uhlíkové vlákno, atd.), vyztužené pryskyřice, v oblasti vysokoteplotního pryskyřice na kompozitní materiály široce uplatňována.

Charakteristiky

Teplota vysoká skelného přechodu a tepelnou stabilitu;

Vynikající mechanické a elektrické vlastnosti a mechanické vlastnosti;

Dobrá skladovací stabilita.

Použití produktu

Po jednotně smíchané s různými prášek, za určitých podmínek lisování.

Rozpuštění organickým rozpouštědlem (DMF, atd.), pryskyřice řešení ze strany některých pevných látek, pro přípravu vláken (skleněné vlákno, uhlíkové vlákno, atd.), vyztužené prepregy, laminátů pro použití.

Provádí se organickým rozpouštědlem (DMF atd) byl rozpuštěn připravit roztok pryskyřice některé tuhé látky, podle potřeby různé proporce epoxidové pryskyřice směsi lze připravit řadu tepelně odolné kvality nového systému epoxidové pryskyřice pro splnění různých kompozitní materiály a elektroizolační materiály pro epoxidové pryskyřice tepelného odporu požadavky.

Superhard Brusné používané v procesu lisování

1. Tento produkt využívá tvarování, lisování teplota: 220 ~ 230 . Stisknutím tlak: 15 ~ 25MPa. Stisknutí kombinace kláves s tloušťka článku, může být. Konkrétní parametry takto:

Tloušťka [mm]

10

20

25

25

Stisknutím time(min)

40

50

90

100

2. sekundární vytvrzovací křivka teplota: teplota trouby na 200před svobodu; inkubují za 1 hodinu byl zvýšen na 200; inkubuje se 1 hodinu, pak se zahřeje na 220; Poté se zahřeje na 230-240Inkubovat po dobu 4-5 hodin; finální atd, když trouba teplota klesne pod 100Chcete-li produkty odebrat.

Index kvality

Exteriér

Bod tání

rozlišovací schopnost

plynulost

Gel čas

Světle žlutý prášek

80-100

200-1000 h

8-20mm

100-600 s

Dotaz