SolverPI pryskyřice 7005

Název produktu: Polyimidové pryskyřice Číslo zboží: SolverPI pryskyřice 7005 SolverPI-pryskyřice 7005 polyimidové pryskyřice je že pokročilý kompozitní matice pryskyřice se používá především jako vysoce teplota třecí materiál tvarovaný

Podrobnosti o produktu

Název produktu:Polyimidové pryskyřice

Číslo zboží:SolverPI pryskyřice 7005

SolverPI-pryskyřice 7005 polyimidové pryskyřice je pokročilý kompozitní matice pryskyřice se používá především jako vysoce teplota třecí materiál tvarovaný výrobek a matice pryskyřice má vynikající tepelná odolnost a mechanické vlastnosti, dobrou kompatibilitu s různými plnivy, s dobrou pružností. Vhodné i pro přípravu vysokou odolnost (nízká) teploty pevné samomazných mechanických částí. Organickým rozpouštědlem (aceton) se rozpustí, pro přípravu vláken (skleněné vlákno, uhlíkové vlákno, atd.), zesílené prepregu, široce používané v oblasti vysokých teplot pryskyřice založené kompozitní materiály. Jako tepelně odolné epoxidové pryskyřice modifikátory za různých podmínek poměr lze připravit řadu tepelně odolné kvality nového systému epoxidové pryskyřice pro splnění různých oblastí epoxidové pryskyřice tepelného odporu požadavků.

SolverPI-pryskyřice 7005 je založen na systému bismaleimide založené polyimidové pryskyřice, v jeho chemické složení neobsahuje žádné DDM a jiných složek, a to v souladu s požadavky na ochranu životního prostředí.

Charakteristiky

Teplota vysoká skelného přechodu a tepelnou stabilitu;

Vynikající mechanické a elektrické vlastnosti a mechanické vlastnosti;

Nízká teplotní stabilita při skladování.

Použití produktu

Po jednotně smíchané s různými prášek, za určitých podmínek lisování.

Byl rozpuštěn v acetonu a jiným organickým rozpouštědlem, pryskyřice řešení ze strany některých pevných látek, pro přípravu vláken (skleněné vlákno, uhlíkové vlákno, atd.), vyztužené prepregy, lamináty pro použití.

Tekuté pryskyřice rozpuštěné v organickém rozpouštědle jako aceton, dělal některé tuhé látky, podle potřeby odlišný poměr směsi pryskyřice epoxidové lze připravit řadu tepelně odolné stupně systému nového epoxidové pryskyřice, pro splnění různých oblastech, zejména pole elektrické izolace epoxidové pryskyřice materiál tepelného odporu požadavky.

Sušení (odkaz)

180/ 2 h + 200/ 2 h + 230/ 4-6h

Index kvality

Exteriér

Bod tání

rozlišovací schopnost

plynulost

Gel čas

Světle žlutý prášek

70-90

150h

15-25mm

160-250s

Dotaz