SolverPI pryskyřice 7051

Název produktu: Polyimidové pryskyřice Číslo zboží: SolverPI pryskyřice 7051 7051 SolverPI-pryskyřice je pokročilý kompozitní matice pryskyřice se široce používá k výrobě vysoce výkonných kompozitních materiálů

Podrobnosti o produktu

Název produktu:Polyimidové pryskyřice

Číslo zboží:SolverPI pryskyřice 7051

7051 SolverPI-pryskyřice je pokročilý kompozitní matice pryskyřice je široce používán ve výrobě vysoce výkonných kompozitních materiálů, vhodné zejména pro vysoké teploty a vysokoteplotní mědi oděné laminátů a ostatní zpracovatelský průmysl, může nahradit Kerimid701A polyimidové pryskyřice.

7051 SolverPI-pryskyřice je založen na systému bismaleimide založené polyimidové pryskyřice, v jeho chemické složení neobsahuje žádné DDM a jiných složek, a to v souladu s požadavky na ochranu životního prostředí.

Charakteristiky

lTeplota vysoká skelného přechodu a tepelnou stabilitu;

lVynikající odolnost rozpoušt;

lNízký koeficient tepelné roztažnosti (CTE, T-osy);

lVysoká měděná pevnost;

lDobrá skladovací stabilita.

Použití produktu

V závislosti na ředění požadavky týkající se obsahu sušiny acetonu a jiných organických rozpouštědel mohou být použity. CCL když připravené čisté pryskyřice na méně než 80podmínka ředí rozpouštědlem na obsah sušiny 40 až 65 % pro použití. Když bromovaných epoxidové pryskyřice připravené CCL kompatibilitu s přidané množství bromovaných epoxidové pryskyřice čisté 20 % nebo méně a přidáním vhodného množství anorganických hoření Al (OH) 3, na méně než 80stav s rozpouštědlem, zředěné na tělesech, 40-65 % obsah může být použit, použití armovací vlákna (skleněné vlákno, uhlíkové vlákno, atd.) připravené prepreg části fólie pro použití.

Utimately dosáhnout výkonu indexu

Teplota skelného přechodu (Tg) 250

Plamenem testování vlastností snížené hořlavosti (UL-94) HB / VI / VO

Měděné fólie loupání sílu (ibs / v)7

Mechanické vlastnosti, tepelnou stabilitu a elektrické vlastnosti srovnatelné s Kerimid701A.

Index kvality

Exteriér

Obsah sušiny

Gel čas (171)

Načervenale hnědou viskózní kapalina

40-80%

200-600s

Dotaz