SolverPI pryskyřice 705R

Název produktu: Polyimidové pryskyřice Číslo zboží: SolverPI pryskyřice 705R SolverPI-pryskyřice 705R polyimidové pryskyřice je pokročilý kompozitní matice pryskyřice, používá především pro přípravu vysoce výkonné kompozitní

Podrobnosti o produktu

Název produktu:Polyimidové pryskyřice

Číslo zboží:SolverPI pryskyřice 705R

SolverPI-pryskyřice 705R polyimidové pryskyřice je pokročilý kompozitní matice pryskyřice, používá především pro přípravu vysoce výkonných kompozitních materiálů taveniny v vysokoteplotní kompozitní materiály na bázi pryskyřice mají širokou škálu aplikací.

SolverPI-pryskyřice 705R je založen na systému bismaleimide založené polyimidové pryskyřice, v jeho chemické složení neobsahuje žádné DDM a jiných složek, a to v souladu s požadavky na ochranu životního prostředí.

Charakteristiky

lTeplota vysoká skelného přechodu a tepelnou stabilitu;

lVynikající mechanické a elektrické vlastnosti a mechanické vlastnosti;

lVlastnosti toku dobře rozpustit;

lDobrá skladovací stabilita.

Použití produktu

Za vytápění (80-100) stát s výztužným vlákna roztavit, plavek, a pak prepreg gel časových požadavků, dále prepolymer na 120-150stav.

Použijete-li jako modifikátor tepelně odolné epoxidové pryskyřice, v roztaveném stavu a epoxidové pryskyřice smíchané v různých poměrech, lze připravit řadu tepelně odolné kvality nového systému epoxidové pryskyřice k požadavkům na různé oblasti odolných epoxidové pryskyřice tepelný výkon.

Index kvality

Exteriér

Gel čas (171)

Nažloutlé pasta

300-600S

Dotaz